Home » Konkurs

Konkurs

Stały KONKURS dla naszych aktywnych Użytkowników!

Co miesiąc do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zasady są proste:

Dodaj przepis, korzystając z formularza na stronie, lub wysyłając go bezpośrednio na adres: cafe(at)modowo.pl.

Jeśli chcesz wziąć udział w Konkursie, musisz wyrazić zgodę i podać swoje dane (tylko do wiadomości redakcji, niezbędne w przypadku wygranej i konieczności przesłania nagrody).

Każdy nadesłany przepis, którego autor podał swoje dane, bierze udział w losowaniu nagród niespodzianek. Losowanie co miesiąc, każdego ostatniego dnia miesiąca!

Nagrody - niespodzianki. Jakie? To będzie zależało m.in. od naszych sponsorów i partnerów serwisu, od okazji (np. świątecznej)… zawsze jednak będziecie mieli jasną informację, o co walczycie w danym miesiącu! Aktualną nagrodę znajdziecie zawsze na górze strony Konkursowej. W pierwszej edycji konkursu jest to ufundowana przez naszą Redakcję książka „Moja Toskania”, dzięki której Vito Casetti zabierze Was w niezwykłą podróż po absolutnie niezwykłych smakach Toskanii! (więcej na temat książki znajdziesz w serwisie Modowo.Pl)

moja_Toskania_Vito_Casetti

Uwaga! W Konkursie biorą również udział zarejestrowani, aktywni Użytkownicy serwisu. Zarejestrowani i Aktywni – czyli tacy, którzy podczas rejestracji w serwisie podali swoje prawdziwe dane, a na co dzień wykazują się aktywnością, chociażby poprzez ocenianie wpisów czy dodawanie pod nimi komentarzy! (tylko po rejestracji i poprawnym zalogowaniu system „widzi” ich nick/email, a zatem możliwe jest przypisanie ich do Konkursu w danym miesiącu).

Możesz tym samym zwielokrotnić swoje szanse na wygraną! Każdy, nowo dodany przepis, wraz z którym podasz swoje dane i poświadczysz jego autorstwo (NIE TOLERUJEMY PLAGIATÓW!! i przepisów skopiowanych nie publikujemy!), każdy nowo dodany komentarz, automatycznie „dopisuje” Twój adres email/nick do puli konkursowej z danego miesiąca!

SMACZNEGO!

W pierwszej edycji naszego konkursu nagrodę, którą jest książka „Moja Toskania”, Vito Casetti wylosowała Agata z Białegostoku. Gratulujemy i zachęcamy kolejnych Uczestników!

EDYCJA MAJOWA… czytaj dalej

http://kuchniaseniora.pl/wp-login.php?action=register

Dodaj komentarz!

Możesz także włączyć powiadamianie o komentarzach w formie kanału RSS.

*